Konrad Osiadacz Innovation Day

Konrad Osiadacz

Product Director Omnichannel and Urban Logistics Central Europe, FM Logistic

Konrad Osiadacz

Konrad posiada ponad 15 letnie doświadczenie w logistyce zdobyte w regionie Europy i Bliskiego Wschodu. Fundamenty zbudowane podczas pracy w branży Retail dla Carrefour Polska, gdzie odpowiadał za funkcjonowanie większości Centrów Dystrybucji w kraju, wdrażając projekty optymalizacyjne, nowe systemy WMS, oraz przenosząc operacje do nowych lokalizacji.

Przez 4 lata pełnił rolę osoby odpowiedzialnej za całość operacji logistycznych (transport i magazynowanie) pracując dla lidera Retail na obszar Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej – MAF Carrefour Hypermarkets w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Po powrocie do Polski związał się z firmą InPost, gdzie początkowo pełnił funkcję International Logistics Director i odpowiadał za obszar operacji logistycznych na rynkach zagranicznych a w roku 2018 odpowiadał za biznes InPost we Włoszech.

W ostatnim projekcie realizowanym dla InPost Konrad kompleksowo odpowiadał za zbudowanie i uruchomienie nowej usługi skierowanej do obecnych i nowych klientów – Fulfillment, czyli logistyka kontraktowa dla obszaru B2C e-commerce. W FM Logistic odpowiada za budowę, realizację i dalszy rozwój strategii dotyczącej usług logistycznych dla e-commerce oraz rozwijanie logistyki miejskiej w naszym regionie.

Konrad Osiadacz uczestniczy w: